KBB40ZFG1 Schneider

KBB40ZFG1 Schneider
Opis
CABLE DUCT BRACKET
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | support |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBB KBA |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| Komplementarno | |
| Višina | 33 mm |
| mounting support | busbar |
| Teža izdelka | 0.1 kg |
| mounting mode | by clips |
| Širina | 26.5 mm |
| mounting location | on trunking |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




