A9N26500 Schneider Electric

A9N26500 Schneider Electric
Opis
Overvoltage release iMSU - threshold 255V to 400V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | DPN ProDis C120 Clario Librio DPN Vigi ID |
| Izdelek ali sestavni del | overvoltage release |
| Skupina izdelkov | Acti 9 Prodis Clario Librio |
| Kratko ime naprave | MSU |
| [Uc] Krmilna napetost | 230 V AC 50/60 Hz |
| Združljivost izdelkov | IDc ID C40 C120 C40 C60 iDPN DPN Vigi ITG40 DT40 |
| 9 mm pitches | 2 |
| threshold tripping voltage | 255 V 275 V 3...15 s 300 V 1...5 s 350 V 0.25...0.75 s 400 V 0.07...0.2 s |
| Komplementarno | |
| Višina | 82.5 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| Teža izdelka | 66 g |
| Povezave - terminali | screw clamp terminal (bottom) - 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible screw clamp terminal (bottom) - 2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible with ferrule screw clamp terminal (bottom) - 1 cable(s) 0.5-2.5 mm² - rigid |
| wire stripping length | 9 mm 10 mm for bottom connection |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | MSU |
| local signalling | action indicator |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 73.5 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m bottom |
| range compatibility | Acti 9 iDPN Acti 9 C120 Acti 9 C40 Acti 9 C60H-DC Acti 9 C60NA-DC Acti 9 C60PV-DC Acti 9 DPN Vigi Acti 9 DT40 Acti 9 ID C40 Acti 9 IDc Acti 9 ITG40 Acti 9 ID Acti 9 DPN |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | EN 50550 |
| quality labels | CE |




