KTB0230BC01 Schneider Electric

KTB0230BC01 Schneider Electric
Opis
KT CABLES BOX Y230
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | cable box |
| product name | KT |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Kratko ime naprave | KTB |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | protection accessory |
| [Ie] rated operational current | 800 A with aluminium 1000 A with aluminium 1250 A with aluminium 1000 A with copper 1350 A with copper 1600 A with copper |
| Komplementarno | |
| Višina | 230 mm |
| Teža izdelka | 15 kg |
| Širina | 545 mm |
| Globina | 500 mm |




