04634 Schneider

04634 Schneider
Opis
CONNECTION 1000A 5MM HZ.BAR/ LGY PROFILE
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy LGY |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Linergy LGY |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.32 kg |
| [In] rated current | 1000 A |
| [Ie] rated operational current | 1000 A |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct - width 300 mm |
| cubicle-device connection | Linergy busbar 5 mm horizontal busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




