04478 Schneider

04478 Schneider
Opis
Connection Withd NS-MTZ1/NT 4P 1250A Prisma P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | current distribution accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 9.94 kg |
| [In] rated current | 1250 A |
| [Ie] rated operational current | 1250 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| installed device | Compact: drawout NS630b...1000 - control: direct front rotary handle vertical installation Masterpact: drawout NT12 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: toggle vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: toggle vertical installation Masterpact: drawout NT06...10 - control: toggle vertical installation Masterpact: drawout NT06...10 - control: motor mechanism vertical installation Masterpact: drawout NT12 - control: toggle vertical installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on adaptor 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on adaptor 13 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on adaptor 11 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on adaptor 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on adaptor 15 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on adaptor 15 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on adaptor 11 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on adaptor 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on adaptor 15 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on adaptor 15 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on adaptor 15 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on adaptor 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on adaptor 13 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on adaptor 13 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout toggle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout motor mechanism vertical 4P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 |
| cubicle-device connection | Linergy busbar |
| cubicle depth | 400 mm: front 400 + 400 mm: rear |
| busbar cross section | 80 x 10 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




