SSLM1LD23BD Schneider

SSLM1LD23BD Schneider
Opis
solid state relay - DIN rail mount - input 4-28 V DC, output 5-60 V DC, 3A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Harmony Relay |
| Izdelek ali sestavni del | solid state relay |
| Kratko ime naprave | SSLM |
| network number of phases | 1 phase |
| Komplementarno | |
| Višina | 80 mm |
| mounting support | symmetrical DIN rail |
| Teža izdelka | 0.03 kg |
| Povezave - terminali | screw terminals,clamping capacity: 1 x 0.2...1 x 5.26 mm² (AWG 24...AWG 10) |
| Širina | 7.5 mm |
| Globina | 63 mm |
| tightening torque | 0.6...0.8 N.m |
| device presentation | complete product |
| [In] rated current | 3 A |
| contacts type and composition | 1 NO |
| [Uc] control circuit voltage | 4...28 V DC |
| output voltage | 5...60 V DC |
| maximum voltage drop | <1 V on-state |
| overvoltage category | III |
| response time | 50 µs (turn-on) 100 µs (turn-off) |
| maximum leakage current | 0.001 mA off-state |
| switching voltage | 4 V DC turn-on |
| load current | 0-3 A |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-70 °C |
| Stopnja onesnaženosti | 2 |
| Certifikati izdelkov | EAC UL CSA |
| marking | EAC CE CSA UL |
| dielectric strength | 4000 V for input/output |




