SDN5200160 Schneider Electric

SDN5200160 Schneider Electric
Opis
Sedna - tel+data outlet - RJ11 + RJ45 cat.6 UTP without frame aluminium
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Sedna |
| Izdelek ali sestavni del | telephone + data outlet |
| Skupina izdelkov | Sedna |
| Predstavitev naprave | without frame |
| cover plate colour tint | aluminium |
| market segment | small commercial residential |
| data socket type | RJ45 - category 6 UTP |
| telephone socket type | RJ11 |
| Komplementarno | |
| Višina | 71 mm |
| Teža izdelka | 0.05744 kg |
| Povezave - terminali | IDC: RJ45 screw terminals: RJ11 |
| Širina | 71 mm |
| Globina | 36 mm |
| Material | thermoplastic ABS-UV stabilised |
| surface finish | glossy |
| Način pritrjevanja | claws, span of claws working range: 48-81 mm screws |
| cable stiffness | rigid |
| projecting depth | 14.5 mm |
| device mounting | flush |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP20 |

