06560 Schneider

06560 Schneider
Opis
Prisma PH - horizontal cover - form 2 - W= 300 mm - D= 500 mm - 3M busbar
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma PH |
| Izdelek ali sestavni del | horizontal partition |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| product specific application | to partition horizontal busbars |
| cubicle partitioning form | form 2 |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| colour | white white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| Material | metal |
| surface finish | powder coated |
| installation direction | horizontal |
| range compatibility | Prisma PH Spacial SFP Linergy BS busbar Linergy LGYE busbar |
| product destination | for busbar compartment |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 300 mm, depth 500 mm cubicle |
| enclosure/cubicle width | 300 mm |
| special colour options | yes |
| cubicle depth | 500 mm |
| colour code | RAL 9001 |
| busbar position | horizontal |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 |




