04515 Schneider

04515 Schneider
Opis
PE V.BAR W.HOLES 50X5 L1675 LINERGY TB
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy |
| Izdelek ali sestavni del | PE conductor flat bar |
| product name | Linergy TB |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | earthing accessory |
| Količina na set/komplet | set of 1 |
| Združljivost serije/obsega | Linergy TB |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 3.64 kg |
| Kompatibilnostna koda | PE_Copper_bar |
| [Ie] rated operational current | 600 A |
| [Icw] rated short-time withstand current | 40 kA (1 s) for 3 supports (vertical position) 40 kA (1 s) (horizontal position) |
| installation direction | horizontal vertical |
| length | 1675 mm |
| Debelina | 5 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle |
| type of busbar connection | Ø 10 mm drilled hole |
| busbar cross section | 50 x 5 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |




