04228 Schneider

04228 Schneider
Opis
LINERGY TA AUXIL.TERM.BLK 10 IN/20 OUT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | terminal block |
| product name | Linergy TA |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessory |
| Združljivost izdelkov | auxiliary connection |
| Združljivost serije/obsega | Linergy TA |
| Komplementarno | |
| Višina | 50 mm |
| Teža izdelka | 0.12 kg |
| Povezave - terminali | input: screw terminal 10 pin(s) 0.2-4 mm² rigid without cable end output: removable screw terminal block 20 pin(s) 0.2-4 mm² flexible with cable end |
| colour | light grey (RAL 7035) |
| Širina | 65 mm |
| Globina | 50 mm |
| tightening torque | 0.5-0.6 N.m |
| [Ie] rated operational current | 12 A (40 °C) at 250 V AC conforming to IEC 20 A (40 °C) at 300 V AC conforming to UL |
| quantity per set | set of 1 |
| conductor material | copper |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |




