RMCA61BD Schneider Electric

RMCA61BD Schneider Electric
Opis
Isoled Analog Converter - 0..5 A - for Zelio Analog
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Zelio Analog |
| Izdelek ali sestavni del | voltage/current converter |
| analogue output type | current 0...20 mA <= 500 Ohm by cabling current 4...20 mA <= 500 Ohm by cabling voltage 0...10 V >= 100 kOhm by cabling |
| analogue input type | current 0...1.5 A AC/DC 50/60 Hz current 0...15 A AC/DC 50/60 Hz current 0...5 A AC/DC 50/60 Hz |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.15 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 2 kV |
| local signalling | LED (green)power ON: |
| tightening torque | 0.6-1.1 N.m |
| [Us] rated supply voltage | 24 V DC +/- 20 %, isolated |
| Poraba toka | <= 70 mA for voltage output <= 90 mA for current output |
| Prenapetostna vzdržljivost | 0.5 kV during 1.2/50 µs conforming to IEC 61000-4-5 |
| protection type | reverse polarity protection on output short-circuit protection on output overvoltage protection on output (+/- 30 V) |
| Označevanje | CE |
| repeat accuracy | +/- 0.2 % full scale at 20 °C +/- 0.6 % full scale at 60 °C |
| clamping connection capacity | 2 x 1.5 mm² 1 x 2.5 mm² |
| Način pritrjevanja | by screws (mounting plate) clip-on (35 mm symmetrical DIN rail) |
| safety reliability data | B10d = 22108 MTTFd = 23.9 years |
| measurement error | +/- 10 % of full scale at 20 °C (electromagnetic interference of 10 V/m) +/- 5 % of full scale at 20 °C |
| temperature coefficient | 1000 ppm/°C, range: 0...5 A 2000 ppm/°C, range: 0...15 A 500 ppm/°C, range: 0...1.5 A |
| analogue output voltage | -15...0 V no input or input wire broken |
| analogue output current | -30-0 mA, output selected 0...20 mA no input or input wire broken 4-30 mA, output selected 4...20 mA no input or input wire broken |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 0-50 °C mounting side by side 0-60 °C 2 cm spacing |
| IP stopnja zaščite | IP20 (terminal block) IP50 (housing) |
| Stopnja onesnaženosti | 2 conforming to IEC 60664-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Certifikati izdelkov | CSA UL GL |
| Standardi | IEC 60947-1 IEC 60584-1 |
| Odporno proti udarcu | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
| Odpornost proti vibracijam | 5 gn (f= 10-100 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Odpornost na elektrostatično razelektritev | 6 kV (in contact) conforming to IEC 61000-4-2 level 3 8 kV (in air) conforming to IEC 61000-4-2 level 3 |
| Odpornost proti hitrim prehodnim pojavom | 1 kV (on input-output) conforming to IEC 61000-4-4 2 kV (on power supply) conforming to IEC 61000-4-4 |
| fire resistance | 850 °C conforming to IEC 60695-2-1 850 °C conforming to UL |
| disturbance radiated/conducted | CISPR 11 CISPR 22 group 1 - class B |




