MGU0.823.AM Schneider

MGU0.823.AM Schneider
Opis
Unica - replacement LED - 250 V AC - yellow - LED
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Unica |
| Izdelek ali sestavni del | replacement LED |
| Skupina izdelkov | Unica |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | replacement accessories |
| bulb type | LED |
| aesthetic name | Unica |
| light block colour | yellow |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.004 kg |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC |
| Poraba toka | 1 mA |
| range compatibility | LED |
| ambient air temperature for operation | 25-35 °C |
| temperature rise | max +15 ºC above ambient temperature |
| Okolje | |
| Standardi | UNE 60669-1 |
| environmental health and issues | halogen free |




