83527 Schneider

83527 Schneider
Opis
PratiKa industrial plug - 16 A - 3P + N + E - 100...130 V AC - IP44
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | plug with phase inverter |
| product name | PratiKa plug |
| Skupina izdelkov | PratiKa |
| Opis polov | 3P + N + E |
| Kratko ime naprave | PratiKa plug |
| outlet standard | industrial |
| plug, socket category | low voltage |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 134 mm |
| Teža izdelka | 0.42 kg |
| Povezave - terminali | captive screws |
| mounting mode | wall-mounted |
| Kompatibilnostna koda | PratiKa plug |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 106 mm |
| Globina | 125 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 100...130 V |
| cable cross section | 1-4 mm² |
| contacts material | pins: nickel plated brass |
| plug, socket, control station shape | angled |
| [In] rated current | 16 A |
| base dimension | 106 x 130 mm |
| ground lug clockwise position | 4 h |
| plug, socket material | self-extinguishing engineering polymer |
| voltage colour | yellow |
| cable outer diameter | 8-15 mm |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | 35-35 °C ( 86400 s ) -25-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP44 conforming to IEC 60529 |
| relative humidity | 50-50 % at 40-40 °C 70-70 % at 30-30 °C 90-90 % at 20-20 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to EN 62262 |
| Standardi | EN 60309-1 EN 60309-2 |
| fire resistance | 850 °C conforming to IEC 60695-2-1 |




