13141 Schneider

13141 Schneider
Opis
90 x 100 mm plate - blanking and identification
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Kaedra |
| Izdelek ali sestavni del | plate |
| accessory / separate part type | installation accessories |
| market segment | residential small commercial |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| Teža izdelka | 0.047 kg |
| colour | grey (RAL 7035) |
| Širina | 65 mm |
| base dimension | 65 x 85 mm |
| enclosure material | housing: self-extinguishing polymer |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP65 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK09 conforming to IEC 62262 |
| Standardi | IEC 60309-2 IEC 60309-1 |
| fire resistance | 650 °C conforming to IEC 60695-2-11 |




