KBB40ZJ44W Schneider Electric

KBB40ZJ44W Schneider Electric
Opis
ADDITIONAL JOINTING UNIT 2 RIBBON
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | feed unit jointing |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| [Ie] rated operational current | 25 A 40 A |
| Združljivost izdelkov | KBB |
| colour | white (RAL 9003) |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 640 g |
| control type | without |
| [Ue] rated operational voltage | 230...400 V |
| device application | power socket distribution lighting |
| number of circuits | 2 |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP55 conforming to IEC 60529 |
| IK stopnja zaščite | IK08 conforming to IEC 62262 |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




