KBB40ZFS23 Schneider Electric

KBB40ZFS23 Schneider Electric
Opis
STEEL CABLE SUSPENSION SYSTEM
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | clamp |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBB KBA |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| maximum load | 60 kg |
| fixing device mounting | 3 m cable alone |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 70 g |
| length | 3 m |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




