KBB40ZFPU Schneider Electric

KBB40ZFPU Schneider Electric
Opis
SPRING FIXING BRACKET
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | bracket |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBB KBA |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| maximum load | 50 kg |
| fixing device mounting | suspended on threaded rod |
| Komplementarno | |
| Višina | 266.5 mm |
| Teža izdelka | 160 g |
| Širina | 55 mm |
| Globina | 22 mm |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




