KBB40ZFMP Schneider Electric

KBB40ZFMP Schneider Electric
Opis
RAISER FOR FIXING
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | raiser |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBB KBA |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| maximum load | 60 kg |
| fixing device mounting | for mounting on wall or false floor |
| Komplementarno | |
| Višina | 72 mm |
| Teža izdelka | 44 g |
| Širina | 30 mm |
| Globina | 8 mm |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




