KBB40ZFGU Schneider Electric

KBB40ZFGU Schneider Electric
Opis
CABLE SUPPORT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | bracket |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBA KBB |
| Količina na set/komplet | set of 20 |
| Komplementarno | |
| Višina | 95 mm |
| mounting support | busbar |
| Teža izdelka | 5 g |
| mounting mode | by clips |
| Širina | 85 mm |
| mounting location | side of trunking |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




