KBB40ZFG2 Schneider Electric

KBB40ZFG2 Schneider Electric
Opis
CLIP AND SPACER CABLE DUCT 25MM
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | support |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBB |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| Komplementarno | |
| Višina | 97.5 mm |
| mounting support | busbar |
| Teža izdelka | 0.2 kg |
| mounting mode | by clips |
| Širina | 46 mm |
| Globina | 30 mm |
| mounting location | on trunking |
| accessory / separate part category | adaptation |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




