KBB40ZFC6 Schneider Electric

KBB40ZFC6 Schneider Electric
Opis
CLOSED RING
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | ring |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBA KBB |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| maximum load | 45 kg |
| fixing device mounting | mounted on the luminaire |
| Komplementarno | |
| Višina | 70 mm |
| Teža izdelka | 50 g |
| Širina | 22 mm |
| thread type | M5 |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




