KBA40ZFSUW Schneider

KBA40ZFSUW Schneider
Opis
spring fixing bracket, Canalis KBA, 25 A and 40 A, suspended by 3m of cable with lock, white version
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | bracket |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Združljivost izdelkov | KBA |
| colour | white (RAL 9003) |
| Količina na set/komplet | set of 10 |
| maximum load | 60 kg |
| fixing device mounting | universal fixing bracket and steel cable |
| Komplementarno | |
| Višina | 3.07 m |
| Teža izdelka | 105 g |
| Širina | 39 mm |
| Globina | 22 mm |
| accessory / separate part category | fixing accessory |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-6 IEC 60439-2 |




