KSA1000DXC40 Schneider Electric

KSA1000DXC40 Schneider Electric
Opis
CROSS ELBOW 1000 A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Canalis |
| Izdelek ali sestavni del | cross |
| product name | KS |
| Skupina izdelkov | Canalis |
| Aplikacija naprave | change direction |
| [Ie] rated operational current | 800 A at 35 °C |
| busbar description | standard |
| Material | aluminium |
| direction change type | edgewise to perpendicular - neutral to up |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 580-580 mm |
| Teža izdelka | 11.5 kg |
| mounting mode | by screws |
| Širina | 165 mm |
| Globina | 113 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230...690 V |
| electrical connection | lubricated sliding contact |
| mounting location | on trunking |
| mounting position | any position |
| operating angle | 90-90 ° |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 60439-2 IEC 61439-6 |




