04738 Schneider

04738 Schneider
Opis
CANALIS Connection 4000A MTZ2/NW 4P Prisma P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | Canalis/device interface with connection |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | interface |
| number of poles | 4 |
| product specific application | 4000 A Canalis connection |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P KTA KTC Masterpact NW Masterpact NW40 |
| LV panel system name | Prisma Plus System P |
| Komplementarno | |
| Višina | 350 mm |
| colour | stainless steel |
| Širina | 575 mm |
| Globina | 450 mm |
| Material | metal |
| [Ie] rated operational current | 4000 A |
| poles description | 4P |
| location of connection | upstream |
| product destination | for Masterpact NW 4P circuit-breaker |
| enclosure/cubicle description | cubicle 4000A - width 650 mm cubicle 4000A |
| connection position | rear connection |
| installed device | Masterpact: NW40 vertical installation - rear connection |
| enclosure/cubicle width | 650 mm |
| cubicle-device connection | KT with Canalis |
| cubicle depth | 600 + 400 mm: rear |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA KEMA |
| Standardi | IEC 61439-2 |

