A9N21570 Schneider

A9N21570 Schneider
Opis
iDPN - circuit breaker - iDPN N - 1P + N - 32A - D curve
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 32 A |
| Serija izdelka | Clario |
| curve code | D |
| number of protected poles | 1 |
| network type | AC |
| breaking capacity code | N |
| Izdelek ali sestavni del | miniature circuit-breaker |
| product name | iDPN |
| Skupina izdelkov | Clario |
| breaking capacity | 6000 A Icn at 230 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| suitability for isolation | yes |
| Opis polov | 1P + N |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iDPN N |
| trip unit technology | thermal-magnetic |
| neutral position | left |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| [Ics] rated service breaking capacity | 6000 A 100 % x Icn at 230 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60898-1 |
| Višina | 81 mm |
| contact position indicator | yes |
| earth-leakage protection | separate block |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| magnetic tripping limit | 10...14 x In |
| limitation class | 3 conforming to EN/IEC 60898-1 |
| comb busbar and distribution block compatibility | Clario |
| Teža izdelka | 115 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals downstream 0.33-10 mm² flexible tunnel type terminals downstream 0.75-16 mm² rigid tunnel type terminals upstream 0.33-10 mm² flexible tunnel type terminals upstream 0.75-16 mm² rigid |
| wire stripping length | 13 mm |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 400 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | 10000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iDPN |
| local signalling | ON/OFF indication |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV conforming to IEC 60947-2 |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 78 mm |
| tightening torque | 2-2 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC 50/60 Hz between phase and neutral |
| locking options description | padlocking device |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-70 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to IEC 60947-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Standardi | EN/IEC 60898-1 |




