A9E18326 Schneider Electric

A9E18326 Schneider Electric
Opis
Acti9 iIL Blinker indicator light - Red - 110-230 Vac
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Acti 9 |
| Izdelek ali sestavni del | modular pilot ligth |
| product name | Acti 9 iIL |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iIL |
| [Us] Nazivna napajalna npetost | 110...230 V AC at 50/60 Hz |
| Komplementarno | |
| Višina | 82 mm |
| mounting support | symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| comb busbar and distribution block compatibility | upside: ProDis |
| wire stripping length | 9 mm |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | iIL |
| local signalling | 1 blinker red, service life 100000 h of constant lighting efficiency (consumption 0.3 W) |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 69.5 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| market segment | small commercial residential |
| flashing frequency | 2 Hz |
| auxiliary connection terminal | tunnel type terminal 1 cable(s) rigid 0.5-0.5 mm² tunnel type terminal 2 cable(s) rigid 2.5-2.5 mm² tunnel type terminal 1 cable(s) flexible 0.5-0.5 mm² tunnel type terminal 2 cable(s) flexible 2.5-2.5 mm² tunnel type terminal 2 cable(s) flexible with ferrule 2.5-2.5 mm² |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -35-70 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP2 IPxx B |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | IEC 60947-5-1 |




