A9A15212 Schneider Electric

A9A15212 Schneider Electric
Opis
Acti 9 modular bell transfomer iTR - 230 V 50..60 Hz - output 8..12 V - 16 VA
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Acti 9 |
| Izdelek ali sestavni del | transformer |
| product name | Acti 9 iTR |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iTR |
| transformer type | bell transformer |
| Komplementarno | |
| Višina | 89 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| wire stripping length | 6 mm |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | iTR |
| colour | white |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 60 mm |
| tightening torque | 0.5-0.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC 50/60 Hz |
| output voltage | 8/12 V: +/- 15 % on load 13/18 V: off load |
| market segment | residential small commercial |
| output short-circuit protection | built-in |
| rated power in VA | 16 VA |
| auxiliary connection terminal | tunnel type terminalsrigid 2.5-2.5 mm² tunnel type terminalsflexible 2.5-2.5 mm² tunnel type terminalsflexible with ferrule 2.5-2.5 mm² |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-80 °C |
| overvoltage category | class II with terminal shields in option |
| Certifikati izdelkov | NF |
| Standardi | IEC 61558-2-6 EN 61558-2-6 EN 60742 |




