A9D21610 Schneider Electric

A9D21610 Schneider Electric
Opis
Acti 9 DPN Vigi K - RCBO - 1P+N - 10A - C Curve - 6000A - 30mA - type A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 10 A |
| curve code | C |
| number of protected poles | 1 |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | residual current breaker with overcurrent protection (RCBO) |
| product name | Acti 9 DPN Vigi K |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| breaking capacity | 6000 A Icn at 220...240 V AC 50 Hz conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Opis polov | 1P + N |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | DPN Vigi K |
| trip unit technology | thermal-magnetic |
| neutral position | left |
| earth-leakage protection class | type A |
| earth-leakage sensitivity | 30 mA |
| earth-leakage protection time delay | instantaneous |
| quality labels | VDE |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50 Hz |
| [Ics] rated service breaking capacity | 6000 A 100 % x Icn at 220...240 V AC 50 Hz conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Višina | 81 mm |
| contact position indicator | yes |
| earth-leakage protection | integrated |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| magnetic tripping limit | 5...10 x In |
| limitation class | 3 conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Teža izdelka | 125 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal phase 1-25 mm² rigid tunnel type terminal neutral 1-16 mm² rigid tunnel type terminal phase 1-16 mm² flexible tunnel type terminal neutral 1-10 mm² flexible |
| wire stripping length | 15 mm for top or bottom connection |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 400 V AC 50 Hz |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | 20000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| local signalling | ON, OFF, fault trip |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 72 mm |
| tightening torque | 2-2 N.m top or bottom |
| [Ue] rated operational voltage | 220...240 V AC 50 Hz |
| device location in system | outgoer |
| residual current tripping technology | voltage independent |
| rated breaking and making capacity | Idm 4500 A at 220...240 V AC 50 Hz conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-40 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -30-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| overvoltage category | III conforming to IEC 60364 |
| Standardi | EN/IEC 61009-2-1 |
| Elektromagnetna kompatibilnost | 8/20 µs impulse withstand, 250 A conforming to EN/IEC 61009-2-1 |



