A9N15635 Schneider Electric

A9N15635 Schneider Electric
Opis
Acti 9 - fuse-disconnector STI - 1 pole - 10 A - for fuse 8.5 x 31.5 mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | STI |
| Izdelek ali sestavni del | fuse-disconnector |
| product name | Acti 9 STI |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 1P |
| Kratko ime naprave | STI |
| Komplementarno | |
| Višina | 81 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Povezave - terminali | screw clamp terminals1 cable(s) 0.75-10 mm² rigid screw clamp terminals1 cable(s) 0.5-6 mm² flexible screw clamp terminals2 cable(s) 0.75-4 mm² rigid screw clamp terminals2 cable(s) 0.5-6 mm² flexible |
| wire stripping length | 12 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC 50/60 Hz |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | STI |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 75 mm |
| tightening torque | 2-2 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 400 V AC |
| [In] rated current | 2 A 4 A 6 A 10 A |
| fuse size | 8.5 x 31.5 mm |
| fuse curve | aM gG |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| Standardi | IEC EN 60947-3 IEC 60269-1/2 |



