A9V25463 Schneider Electric

A9V25463 Schneider Electric
Opis
Vigi iC60 - earth leakage add-on block - 4P - 63A - 300mA - A type - selective
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 63 A |
| Serija izdelka | Reflex iC60 iC60 |
| standards | EN 61009-1 IEC 61009-1 |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | add-on residual current devices |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 4P |
| Kratko ime naprave | Vigi iC60 |
| network frequency | 50/60 Hz |
| [Ue] rated operational voltage | 400 V AC 50/60 Hz conforming to EN 61009-1 400/415 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 61009-1 |
| earth-leakage protection class | type A |
| earth-leakage sensitivity | 300 mA |
| earth-leakage protection time delay | selective |
| 9 mm pitches | 7 |
| Komplementarno | |
| Višina | 91 mm |
| mounting support | DIN rail |
| comb busbar and distribution block compatibility | bottom: YES |
| Teža izdelka | 0.245 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal downside for 1 cable(s) 1-35 mm² rigid without cable end tunnel type terminal downside for 1 cable(s) 1-25 mm² flexible without cable end tunnel type terminal downside for 1 cable(s) 1-25 mm² flexible with cable end |
| wire stripping length | 14 mm for bottom connection |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60947-2 |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | Vigi iC60 |
| local signalling | trip indicator |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV conforming to IEC 60947-2 |
| Širina | 135 mm |
| Globina | 73.5 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m bottom |
| product compatibility | single terminal |
| range compatibility | Acti 9 iC60 Acti 9 Reflex iC60 |
| market segment | small commercial |
| device location in system | outgoer |
| residual current tripping technology | voltage independent |
| electrical connection to mcb | by screws |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to IEC 60947-2 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Elektromagnetna kompatibilnost | 8/20 µs impulse withstand, 3000 A conforming to IEC 61009-1 |




