A9R37480 Schneider Electric

A9R37480 Schneider Electric
Opis
Acti 9 iID - RCCB - 4P - 80A - 500mA s - type A-SI
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 80 A |
| Serija izdelka | iID |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | residual current circuit breaker (RCCB) |
| product name | Acti 9 iID |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 4P |
| Kratko ime naprave | iID |
| neutral position | left |
| earth-leakage protection class | type A-SI |
| earth-leakage sensitivity | 500 mA |
| earth-leakage protection time delay | selective |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 91 mm |
| contact position indicator | yes |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 8 |
| comb busbar and distribution block compatibility | top or bottom: tooth |
| Teža izdelka | 0.37 kg |
| Povezave - terminali | single terminal top or bottom 1-35 mm² rigid single terminal top or bottom 1-25 mm² flexible single terminal top or bottom 1-25 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 14 mm for top or bottom connection |
| control type | toggle |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC 50/60 Hz |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | AC-1: 10000 cycles |
| mechanical durability | 20000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iID |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV |
| colour | white |
| Širina | 72 mm |
| Globina | 73.5 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m top or bottom |
| [Ue] rated operational voltage | 380...415 V AC 50/60 Hz |
| locking options description | padlocking device |
| device location in system | outgoer |
| residual current tripping technology | voltage independent |
| rated breaking and making capacity | Idm 1500 A Im 1500 A |
| rated conditional short-circuit current | 10 kA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Standardi | EN/IEC 61008-1 |
| Elektromagnetna kompatibilnost | 8/20 µs impulse withstand, 3000 A conforming to EN/IEC 61008-1 |



