A9N21744 Schneider

A9N21744 Schneider
Opis
Clario - earth leakage add-on block - Vigi DPNc - 1P + N - 40A - 300mA
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 40 A |
| Serija izdelka | Clario |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | add-on residual current devices |
| Skupina izdelkov | Clario |
| Opis polov | 1P + N |
| Kratko ime naprave | Vigi DPNc |
| neutral position | left |
| earth-leakage protection class | type AC |
| earth-leakage sensitivity | 300 mA |
| earth-leakage protection time delay | instantaneous |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50 Hz |
| Višina | 82 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| comb busbar and distribution block compatibility | upstream: Clario |
| Teža izdelka | 90 g |
| Povezave - terminali | cable upstream 0.75-16 mm² rigid cable upstream 0.33-10 mm² flexible |
| wire stripping length | 13 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 440 V AC 50 Hz conforming to EN/IEC 61009-1 |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | Vigi DPNc |
| local signalling | ON/OFF indication |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV conforming to EN/IEC 61009-1 |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 70 mm |
| tightening torque | 2-2 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC 50 Hz phase to neutral |
| product compatibility | single terminal |
| market segment | residential small commercial |
| device location in system | group incomer |
| residual current tripping technology | voltage independent |
| electrical connection to mcb | by screws |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-60 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to IEC 60068-1 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 conforming to EN/IEC 61009-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-60 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| Standardi | EN/IEC 61009-1 EN/IEC 61009-2-1 |



