A9L40301 Schneider Electric

A9L40301 Schneider Electric
Opis
iPRD40r modular surge arrester - 3P - 350V - with remote transfert
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRD |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester with pluggable cartridge |
| product name | Acti 9 iPRD |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iPRD40r |
| signal contacts composition | 1 SD (1 C/O) |
| remote signalling | with |
| earthing system | TN-C IT 230 |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 6 |
| Teža izdelka | 0.323 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal (downside) 2.5-35 mm² tunnel type terminal (upside) 2.5-35 mm² |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iPRD40r |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 54 mm |
| Globina | 69 mm |
| tightening torque | 2.5-2.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 50 kA |
| residual current | 0.6 mA 0.003 mA |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | common mode: 15 kA (L/PE) common mode: 15 kA (N/PE) |
| signalling circuit voltage | 0.25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 350 V L/PE |
| maximum discharge current | common mode: 40 kA L/PE |
| disconnector device type | associated circuit breaker iC60H 50 A curve C - Icu 15 kA associated circuit breaker iC60N 40 A curve C - Icu 10 kA associated circuit breaker NG125H 63 A curve C - Icu 36 kA associated circuit breaker NG125L 63 A curve C - Icu 50 kA associated circuit breaker NG125N 40 A curve C - Icu 25 kA associated fuse gG 63 A - Icu 15 kA associated fuse gG 80 A - Icu 50 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.6 kV type 2 L/PE |
| [Ut] temporary overvoltage | 337 V L/N 5 s withstand 1200 V N/PE 200 ms safe failure mode |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 built-in: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK03 conforming to IEC 62262 |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| quality labels | NF KEMA-KEUR |




