A9L40172 Schneider Electric

A9L40172 Schneider Electric
Opis
cartridge C40-800 PV for surge arrester iPRD-DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRD-DC |
| Izdelek ali sestavni del | cartridge |
| Kratko ime naprave | C40-800 PV |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 57 mm |
| mounting support | into SPD module |
| 9 mm pitches | 2 |
| Teža izdelka | 0.51 kg |
| mounting mode | plug-in |
| local signalling | white/red flag |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 56 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 600 V DC |
| Material | PBT (polybutylene terephthalate) |
| response time | < 25 ns |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | 15 kA |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | 350 V |
| maximum discharge current | 40 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | <1.4 kV type 2 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 front face: |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-90 % |
| Nadmorska višina delovanja | 0...2000 m |
| Standardi | EN 61643-11 IEC 61643-11: 2011 |
| quality labels | CE |




