A9L16633 Schneider

A9L16633 Schneider
Opis
iPRF1 12.5r modular surge arrester - 3P - 350V - with remote transfert
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRF1 |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester |
| product name | Acti 9 iPRF1 |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iPRF1 12.5r |
| signal contacts composition | 1 SD (1 C/O) |
| remote signalling | with |
| earthing system | IT 230 TN-C |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 81.4 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 8 |
| Teža izdelka | 0.59 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal10-25 mm² flexible tunnel type terminal10-35 mm² rigid |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iPRF1 12.5r |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 72 mm |
| Globina | 71 mm |
| tightening torque | 2.5-2.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| Material | PA6 |
| market segment | small commercial residential |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 50 kA |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 1 + 2 |
| nominal discharge current | common mode: 25 kA (L/PE) |
| signalling circuit voltage | 1.5 A/250 V AC 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 350 V L/PE |
| maximum discharge current | 50 kA |
| disconnector device type | associated circuit breaker NG125N 80 A curve C - Icu 15 kA associated circuit breaker NG125N 80 A curve C - Icu 25 kA associated circuit breaker NG125H 80 A curve C - Icu 36 kA associated circuit breaker NG125L 80 A curve C - Icu 50 kA associated fuse gG 160 A standard associated circuit breaker C120N 80 A curve C - Icu 10 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.5 kV type 1 L/PE |
| [Iimp] impulse current | common mode: 12.5 kA L/PE 6.25 A.s |
| impulse current | 12.5 kA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 built-in: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK05 conforming to IEC 62262 |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |




