A9L16339 Schneider Electric

A9L16339 Schneider Electric
Opis
iPRI signal protection - 4 poles - 0.3A - 48 V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPRI |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester |
| product name | Acti 9 iPRI |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iPRI |
| surge arrester type | signal protection |
| number of protected lines | 4 |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Teža izdelka | 65 g |
| Povezave - terminali | screw clamp terminal0.2-4 mm² rigid screw clamp terminal0.2-2.5 mm² flexible screw clamp terminal0.2-2.5 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 8 mm |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | iPRI |
| local signalling | electrical |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 66 mm |
| tightening torque | 0.8-0.8 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 48 V DC |
| Material | PA6 |
| [In] rated current | 0.3 A at 45 °C |
| response time | < 1 ns |
| surge arrester technology | GDT |
| nominal discharge current | common mode: 20 kA (L/PE) |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 37 V AC L/PE common mode: 53 V DC L/PE differential mode: 37 V AC L/N differential mode: 53 V DC L/N |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <70 V type 2 L/PE differential mode <70 V type 2 L/N |
| output voltage limits | common mode: < 70 V at 1 kV/µs |
| [Iimp] impulse current | 70 A |
| remote signalling | without |
| [I total] discharge current | 20 kA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 (modular enclosure) conforming to IEC 60529 IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-90 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK05 conforming to IEC 62262 |
| Standardi | IEC 61643-21 EN 61643-21 |




