A9L16312 Schneider

A9L16312 Schneider
Opis
cartridge C8-350 for surge arrester iQuick PRD
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iQuick PRD |
| Izdelek ali sestavni del | cartridge |
| Kratko ime naprave | C8-350 |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 50 mm |
| mounting support | into SPD module |
| 9 mm pitches | 1.3 |
| mounting mode | plug-in |
| local signalling | white/red flag |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 12 mm |
| Globina | 57 mm |
| [Ue] rated operational voltage | 230 V AC 50 Hz |
| Material | PBT (polybutylene terephthalate) |
| response time | < 25 ns |
| earthing system | TN TT |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | 2.5 kA |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | 350 V |
| maximum discharge current | 8 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | <1.1 kV type 2 |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 front face: |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 5-90 % |
| Nadmorska višina delovanja | 0...2000 m |
| Certifikati izdelkov | KEMA-KEUR NF |
| Standardi | IEC 61643-1 EN 61643-11 |




