A9L16300 Schneider Electric

A9L16300 Schneider Electric
Opis
iQuick PRD8r modular surge arrester - 3 poles + N - 350V - with remote transfer
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iQuick PRD |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester with pluggable cartridge |
| product name | Acti 9 iQuick PRD |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P + N |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iQuick PRD8r |
| signal contacts composition | 1 SD (1 C/O) |
| remote signalling | with |
| earthing system | TT TN-S |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| [Uoc] open circuit voltage | 10 kV type 3 common mode L/PE 10 kV type 3 common mode N/PE 10 kV type 3 differential mode L/N |
| Komplementarno | |
| Višina | 94 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 14.6 |
| Teža izdelka | 0.84 kg |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal (downside) 2.5-25 mm² tunnel type terminal (upside) 2.5-25 mm² |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iQuick PRD8r |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 131.5 mm |
| Globina | 75.9 mm |
| tightening torque | 2.5-2.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 25 kA |
| surge arrester technology | MOV + GDT |
| surge arrester class type | type 2 + 3 |
| nominal discharge current | common mode: 2 kA (L/PE) common mode: 2 kA (N/PE) differential mode: 2 kA (L/N) |
| signalling circuit voltage | 2 A/250 V AC 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 264 V N/PE common mode: 350 V L/PE differential mode: 350 V L/N |
| maximum discharge current | common mode: 8 kA L/PE common mode: 8 kA N/PE differential mode: 8 kA L/N |
| disconnector device type | integrated circuit breaker - Icu 25 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.5 kV type 2 L/PE common mode <1.5 kV type 2 N/PE differential mode <1.2 kV type 2 L/N common mode <1.4 kV type 3 L/PE differential mode <1.4 kV type 3 L/N common mode <1.5 kV type 3 N/PE |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 built-in: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 5-90 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK05 conforming to IEC 62262 |
| Certifikati izdelkov | CE |
| Standardi | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| quality labels | KEMA-KEUR NF |




