A9L15582 Schneider Electric

A9L15582 Schneider Electric
Opis
iPF K 40 modular surge arrester - 3 poles - 340V
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iPF K |
| Izdelek ali sestavni del | surge arrester |
| product name | Acti 9 iPF K |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 3P |
| Aplikacija naprave | distribution |
| Kratko ime naprave | iPF K |
| remote signalling | without |
| earthing system | TN-C IT 230 |
| surge arrester type | electrical distribution network |
| Komplementarno | |
| Višina | 81 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 8 |
| Teža izdelka | 335 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminal (top or bottom) 25-25 mm² rigid tunnel type terminal (top or bottom) 16-16 mm² flexible tunnel type terminal (top or bottom) 16-16 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 11 mm |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iPF K 40 |
| colour | white (RAL 9003) |
| Širina | 72 mm |
| Globina | 69 mm |
| tightening torque | 3.5-3.5 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 230/400 V AC (+/- 10 %) at 50/60 Hz |
| market segment | small commercial |
| response time | <= 25 ns |
| short-circuit withstand | 25 kA |
| residual current | 25 mA |
| surge arrester technology | MOV |
| surge arrester class type | type 2 |
| nominal discharge current | common mode: 15 kA (L/PE) common mode: 15 kA (N/PE) |
| signalling circuit voltage | 0.25 A/250 V AC 50/60 Hz |
| [Uc] maximum continuous operating voltage | common mode: 340 V L/PE |
| maximum discharge current | common mode: 40 kA L/PE |
| disconnector device type | associated circuit breaker iK60N 40 A curve C - Icu 6 kA associated fuse gG 63 A - Icu 25 kA |
| maximum [Up] voltage protection level | common mode <1.5 kV type 2 L/PE |
| [Ut] temporary overvoltage | 337 V L/N 5 s withstand 442 V L/PE 5 s withstand 1200 V N/PE 200 ms withstand 1453 V L/PE 200 ms withstand |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| IP stopnja zaščite | IP40 on front face: conforming to IEC 60529 IP20 on terminal: conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 5-95 % |
| Nadmorska višina delovanja | 2000 m |
| IK stopnja zaščite | IK03 conforming to IEC 62262 |
| Certifikati izdelkov | EAC CE |
| Standardi | IEC 61643-11:2011 |



