A9E21181 Schneider Electric

A9E21181 Schneider Electric
Opis
current control relay iRCI - 8 A - 230 V 50/60Hz - 1 OC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | control relay |
| product name | Acti 9 iRC |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Aplikacija naprave | current control relay |
| Kratko ime naprave | iRCI |
| signal contacts composition | 1 C/O |
| Komplementarno | |
| Višina | 88.1 mm |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| Teža izdelka | 215 g |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals6 cable(s) 1.5-1.5 mm² rigid |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | iRCI |
| local signalling | reports when the preset threshold is reached red LED for fault green LED for power on |
| colour | white |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 67 mm |
| [Us] rated supply voltage | 230 V AC at 50/60 Hz |
| [Ie] rated operational current | 8 A at 250 V AC (cos Phi = 1) |
| market segment | small commercial residential |
| power consumption in VA | 3 VA |
| time delay range | 0.1...10 s |
| type of setting | selected by wiring: measurement range switch: overcurrent switch: undercurrent |
| power dissipation in W | 2 W |
| hysteresis | 5-50 % |
| tripping threshold | 10...100 % |
| analogue input range | 1...10 A DC 0.15...1.5 A DC 1...10 A AC 0.15...1.5 A AC |
| accuracy error | +/- 10 % |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -5-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-80 °C |




