A9E15121 Schneider Electric

A9E15121 Schneider Electric
Opis
4 ways switch iCMD 10 A 10A 2P U 415V CA
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Acti 9 |
| standards | EN 60947-3 IEC 60947-3 VDE 0660 part 107 UL |
| Izdelek ali sestavni del | selector switch |
| product name | Acti 9 iCM |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Aplikacija naprave | electrical circuit control |
| Kratko ime naprave | iCMD |
| contacts type and composition | 1 C/O |
| [Ue] rated operational voltage | 415 V AC 50/60 Hz |
| Komplementarno | |
| Višina | 60 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 4 |
| Teža izdelka | 58 g |
| Povezave - terminali | jumper terminals1.5-1.5 mm² |
| wire stripping length | 9 mm for downside connection |
| control type | rotary handle 5 positions |
| mounting mode | clip-on |
| electrical durability | AC-21A: 200000 cycles |
| mechanical durability | 1000000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iCMD |
| colour | white |
| Širina | 36 mm |
| Globina | 75 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m downside |
| [Ie] rated operational current | 10 A |
| Označevanje | 0 - 1 - 2 - 3 - 4 |
| market segment | residential small commercial |
| maximum permissible voltage | 440 V |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-55 °C |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -25-80 °C |




