A9C30315 Schneider Electric

A9C30315 Schneider Electric
Opis
impulse relay iTLI - 2P - 1NO+1NC - 16A - coil 130 VAC 50/60Hz- 48 VDC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 16 A |
| Serija izdelka | iTL |
| network type | AC |
| Izdelek ali sestavni del | impulse relay |
| product name | Acti 9 iTL |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Opis polov | 2P |
| Aplikacija naprave | changeover relay |
| Kratko ime naprave | iTLi |
| [Uc] Krmilna napetost | 130 V AC 50/60 Hz 48 V DC |
| pole contact composition | 1 NO + 1 NC |
| Komplementarno | |
| network frequency | 50/60 Hz |
| Višina | 84 mm |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Povezave - terminali | control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 0.5-4 mm² rigid control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 0.5-4 mm² rigid with cable end control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1-4 mm² flexible control circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1-4 mm² flexible with ferrule power circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-4 mm² rigid power circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-4 mm² rigid with cable end power circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-4 mm² flexible power circuit: tunnel type terminals 1 cable(s) 1.5-4 mm² flexible with ferrule |
| wire stripping length | 11 mm |
| control type | coil deconnection remote and manual control |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | AC-21: 200000 cycles AC-22: 100000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iTLi |
| local signalling | ON/OFF indication |
| Širina | 18 mm |
| Globina | 60 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| [Ue] rated operational voltage | 250 V AC 50/60 Hz |
| control signal type | impulse |
| range compatibility | iATEt iATLc iATLc+s iATLm iATLs iETL iTL 16 iATLc+c |
| switching frequency | 100 switching operations/day 5 switching operations/minute |
| market segment | small commercial residential |
| impulse duration | 50 ms...1 s |
| remote control type | illuminated push-button 3 mA |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-50 °C |
| tropicalisation | 2 |
| IP stopnja zaščite | IP20 conforming to IEC 60529 (on opening) IP40 conforming to IEC 60529 (in enclosure) |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-70 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Certifikati izdelkov | GOST CCC |
| Standardi | EN 669-2-2 EN 669-1 |
| noise level | 60 dB |
| quality labels | NF KEMA CEBEC VDE IMQ |




