A9A27062 Schneider Electric

A9A27062 Schneider Electric
Opis
spacer, Acti9, set of 5, 9 mm pitch, white
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Reflex iC60 iC60 iCT iTL iSW-NA iID iK60 iDPN Vigi iSW 40...125 iID K |
| Izdelek ali sestavni del | spacer |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Količina na set/komplet | set of 5 |
| Komplementarno | |
| Višina | 85 mm |
| 9 mm pitches | 1 |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | Acti 9 |
| colour | white |
| Širina | 9 mm |
| Globina | 62 mm |
| mounting location | rail |
| range compatibility | Acti 9 iC60 Acti 9 iSW Acti 9 iSW-NA Acti 9 iTL Acti 9 Reflex iC60 Acti 9 RCA Acti 9 ARA Acti 9 iC40 Acti 9 iC65 Acti 9 iINT125 Vigi iC65 Acti 9 iDPN Vigi Acti 9 iCT Acti 9 iID Acti 9 iID K Acti 9 iK60 |
| market segment | small commercial residential |




