A9A26959 Schneider Electric

A9A26959 Schneider Electric
Opis
undervoltage release, Acti9, iMN, voltage release, 115 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iSW-NA iID iC60 iDPN Vigi |
| Izdelek ali sestavni del | undervoltage release |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iMN |
| [Uc] Krmilna napetost | 115 V AC 400 Hz |
| Združljivost izdelkov | iSW-NA iC60 RCA single terminal ARA double terminal iID iDPN Vigi |
| control type | standard |
| 9 mm pitches | 2 |
| Komplementarno | |
| mounting support | DIN rail |
| Povezave - terminali | clamp terminal - 1 cable(s) 7-7 mm² - rigid clamp terminal - 2 cable(s) 2.6-2.6 mm² - rigid clamp terminal - 1 cable(s) 5-5 mm² - flexible clamp terminal - 2 cable(s) 2.6-2.6 mm² - flexible with cable end |
| mounting mode | clip-on |
| local signalling | action indicator |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| range compatibility | Acti 9 iC65 Acti 9 ARA Acti 9 iDPN Vigi Acti 9 iID Acti 9 iSW-NA Acti 9 RCA Acti 9 iDPN (China version) Acti 9 iC60 double terminals miniature circuit breaker Acti 9 iC40 |
| market segment | residential small commercial |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |




