A9A26929 Schneider Electric

A9A26929 Schneider Electric
Opis
auxiliary contact, Acti9, iOF/SD+OF, 2OC, AC/DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 1-1 A at 130 V DC 1.5-1.5 A at 60 V DC 2-2 A at 48 V DC 6-6 A at 24 V DC 3-3 A at 415 V AC - 50/60 Hz 6-6 A at 240 V AC - 50/60 Hz |
| Serija izdelka | iC60 iSW-NA RCA ARA iID iDPN Vigi |
| Izdelek ali sestavni del | double OC or fault contact |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iOF/SD+OF |
| signal contacts composition | 2 C/O |
| 9 mm pitches | 1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 90 mm |
| mounting support | DIN rail |
| Teža izdelka | 43 g |
| Povezave - terminali | screw clamp terminal2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - rigid screw clamp terminal2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible with ferrule screw clamp terminal1 cable(s) 0.5-2.5 mm² - flexible screw clamp terminal1 cable(s) 1-4 mm² - rigid |
| wire stripping length | 10 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V |
| mounting mode | fixed |
| Kompatibilnostna koda | iOF/SD+OF |
| local signalling | mechanical indicator |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 4 kV |
| colour | white |
| Širina | 9 mm |
| Globina | 73 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| product compatibility | iID iDPN Vigi iSW-NA ARA iC60 double terminal single terminal RCA |
| range compatibility | Acti 9 iSW-NA Acti 9 iC60 Acti 9 iC65 Acti 9 iC60 RCBO Acti 9 iID Acti 9 ARA Acti 9 RCA Acti 9 iDPN (China version) Acti 9 iDPN Vigi Acti 9 iC40 |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -35-70 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |



