A9A26478 Schneider Electric

A9A26478 Schneider Electric
Opis
shunt trip release, Acti9, iMX, voltage release, 12...24 V AC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | iDPN Vigi iC60 iSW-NA iID |
| Izdelek ali sestavni del | shunt trip release |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | iMX |
| [Uc] Krmilna napetost | 12...24 V AC 50/60 Hz 12...24 V DC |
| Združljivost izdelkov | iID RCA single terminal ARA iDPN Vigi double terminal iSW-NA iC60 |
| 9 mm pitches | 2 |
| Komplementarno | |
| mounting support | DIN rail |
| Povezave - terminali | clamp terminal - 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - flexible with cable end clamp terminal - 1 cable(s) 6-6 mm² - rigid clamp terminal - 2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - rigid clamp terminal - 1 cable(s) 4-4 mm² - flexible |
| mounting mode | clip-on |
| Kompatibilnostna koda | iMX |
| local signalling | action indicator |
| colour | white |
| Širina | 18 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| range compatibility | Acti 9 iC65 Acti 9 ARA Acti 9 iDPN Vigi Acti 9 iID Acti 9 iSW-NA Acti 9 RCA Acti 9 iDPN (China version) Acti 9 iC60 Acti 9 iC40 |
| market segment | small commercial residential |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-50 °C |
| tropicalisation | 2 conforming to EN/IEC 60947-5-1 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |
| relative humidity | 95-95 % at 55-55 °C |
| Standardi | EN/IEC 60947-5-1 |




