A9A15416 Schneider Electric

A9A15416 Schneider Electric
Opis
Extra low voltage relay iRTBT - 10mA/10VDC - 5A/250VAC - 12...24 VAC/DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | relay |
| product name | Acti 9 iRTBT |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Aplikacija naprave | extra low voltage interface relay |
| Kratko ime naprave | iRTBT |
| [Uc] Krmilna napetost | 12...24 V AC 12...24 V DC |
| function available | actuation of LV circuits based on an extra low voltage order |
| signal contacts composition | 1 C/O |
| Komplementarno | |
| mounting support | 35 mm symmetrical DIN rail |
| 9 mm pitches | 2 |
| Povezave - terminali | tunnel type terminals |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 4000 V |
| mounting mode | fixed |
| electrical durability | 100000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | iRTBT |
| local signalling | LED green for power ON |
| colour | white |
| [Ie] rated operational current | 5 A at 250 V AC 0.01 A at 10 V DC |
| market segment | small commercial residential |
| supply holding power | 0.22 W |
| supply inrush power | 0.11 W |



