19058 Schneider Electric

19058 Schneider Electric
Opis
auxiliary contact - 1 SDV 1NO - for NG125 - 250 V - 0.1-1A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| [In] rated current | 0.1-1 A at 250 V AC - 50/60 Hz |
| Serija izdelka | NG125 |
| Izdelek ali sestavni del | fault contact |
| Skupina izdelkov | Acti 9 |
| Kratko ime naprave | SDV NO |
| signal contacts composition | 1 NO |
| 9 mm pitches | 1 |
| Komplementarno | |
| Višina | 36 mm |
| Povezave - terminali | plate terminal1 cable(s) 0.5-2.5 mm² - rigid plate terminal1 cable(s) 0.5-1.5 mm² - flexible plate terminal1 cable(s) 0.5-1.5 mm² - flexible with ferrule plate terminal2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - rigid plate terminal2 cable(s) 2.5-2.5 mm² - flexible plate terminal2 cable(s) 1.5-1.5 mm² - flexible with ferrule |
| wire stripping length | 10 mm |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 690 V AC 50/60 Hz |
| mounting mode | plug-on |
| electrical durability | 10000 cycles |
| Kompatibilnostna koda | SDV NO |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 8 kV |
| Širina | 8.8 mm |
| Globina | 34.64 mm |
| tightening torque | 1-1 N.m |
| product compatibility | NG125 |
| mounting location | upstream |
| range compatibility | Vigi NG125 |
| market segment | small commercial |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -25-60 °C |
| tropicalisation | 2 |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Temperatura okoliškega zraka za skladiščenje | -40-85 °C |




