54442 Schneider

54442 Schneider
Opis
external power supply module 125 V DC
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | PowerPact multistandard Masterpact NW NSX100...250 NS1600b...3200 Masterpact NT NSX100...250 DC NS630b...1600 NSX400...630 NSX400...630 DC |
| Izdelek ali sestavni del | external power supply module |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Aplikacija naprave | power supply |
| accessory / separate part type | control units accessories |
| Združljivost serije/obsega | MasterPact NT circuit breaker Masterpact NW circuit breaker Compact NS circuit breaker Compact NSX circuit breaker Compact NSX DC circuit breaker PowerPact Multistandard circuit breaker Masterpact MTZ1 circuit breaker Masterpact MTZ2 circuit breaker Masterpact MTZ3 circuit breaker PowerPact H circuit breaker PowerPact J circuit breaker PowerPact L circuit breaker |
| Komplementarno | |
| Višina | 88 mm |
| Širina | 105 mm |
| Globina | 59 mm |
| [Us] rated supply voltage | 100...125 V DC tolerance: +/- 20 % |
| output voltage | 24 V DC +/-5 % |
| overvoltage category | IV conforming to IEC 62477-1 |
| trip unit name | Micrologic |
| Okolje | |
| compatibility code | CB_EXTERNAL_POWERSUPPLY |




