LV851100 Schneider Electric

LV851100 Schneider Electric
Opis
EIFE Ethernet module full kit - for MTZ1 drawout
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Izdelek ali sestavni del | Ethernet interface module with specific accessories |
| Skupina izdelkov | Masterpact |
| Aplikacija naprave | communication |
| device mounting | embedded |
| condition of use | with specific accessories |
| Komplementarno | |
| Višina | 51 mm |
| mounting support | DIN rail |
| Teža izdelka | 0.075 kg |
| mounting mode | drawout |
| Širina | 51 mm |
| Globina | 52.5 mm |
| product certifications | FCC CE EAC |
| standards | IEC 60947-6-2 IACS E10 IEC 60950 |
| power consumption in W | 72 W |
| localisation on device | chassis |
| web server | embedded |
| maximum supply current | 3 A |
| communication network type | ULP, CANopen on USB Ethernet, Ethernet TCP/IP10/100 Mbps on RJ45 |
| communication gateway | Ethernet TCP/IP to Modbus |
| Okolje | |
| Temperatura okoliškega zraka za delovanje | -20-70 °C |
| IP stopnja zaščite | IP30 |




